O FIRMIE
Slider

Firma ZOBAL istnieje już od 1995 roku. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność.

Działalność firmy obejmuje trzy obszary aktywności. Podstawowym jest produkcja wysokiej jakości akcesoriów do mebli z aluminium. W ofercie znajdziecie Państwo ponad dwadzieścia wzorów frontów do mebli z profili aluminiowych uzupełnionych szeroką gamą szkła ornamentowego, kolorowego oraz szkła z grafiką.

Kolejną grupą produktów są uchwyty wpuszczane w wielu kształtach i kolorach, które jako jedyni na rynku możemy zaoferować wykonane na wymiar i wykończone jako detal. Paletę nowoczesnych rozwiązań uzupełnia System Ścienny, panel LED, rolety aluminiowe, System Bezuchwytowy w kilku wariantach konstrukcyjnych i funkcjonalnych, System Regałowy, nóżki, cokoły oraz profile do oświetlenia typu LED. Bogatą ofertę firmy ZOBAL poszerzyliśmy o aluminiowe szafki ze szklanymi frontami oraz systemy lekkich regałów IQube16 i IQube22. Te subtelne i wytrzymałe systemy pozwalają, dzięki użyciu specjalnie zaprojektowanych łączników na stworzenie zarówno prostych półek jak i bardzo złożonych konstrukcji.

Drugim – obróbka powierzchniowa aluminium czyli anodowanie w kolorze naturalnym oraz barwienie a także nadawanie struktury poprzez m.in. szczotkowanie.

Najnowszym obszarem jest precyzyjna obróbka numeryczna elementów z aluminium i innych metali.

  Powrót